Bu sitenin ve sitede sunulan tüm ögelerin hakkı Nilgün Yönter'e aittir.

Bu Web Sitesine girmeniz veya bu Web Sitesindeki her hangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki tanım ve koşulları kabul ettiğiniz, ve bu Web sitesini veya bu Web Sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir, veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanacak her tür sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

blog.postmodernminyaturler.com©vesatranc.postmodernminyaturler.com©da yer alan:"postmodern minyatürler©" ile ,Nilgün Yönter  tarafından,tasarlanıp,   resimlenmesi gerçekleştirilmiş bir  "Satranç Masası©" nın fotoğraf - video  ve  bilgileri : Mart 2014 itibarı ile tamamlanıp,yayınlanmaya başlamıştır.

Bu sitede yer alan ; tasarımı ve gerçekleşmesi tamamen Nilgün Yönter’e ait olan; “Satranç Masası©”nın da tüm hakları kendisine aittir.Masanın bilgileri; fotoğrafları ve özgün tasarımı Nilgun Yönter’in izni olmadan kullanılamaz ve dağıtılamazlar.

Nilgün Yönter'e ait olan www.postmodernminyaturler.comve ona bağlı alt alan adreslerindeki
 tüm içeriğinde de yer alan tüm bilgiler, grafik, logo,resimler, şekiller,
animasyon, video, yazılımlar, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler,kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur; bu nedenle tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı telif ve her türlü haklar dahil olmak üzere
Nilgün Yönter'e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek, tüm T.C. mevzuatı ile uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ile uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır. 

Nilgün Yönter, internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. 
Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak;
Nilgün Yönter
  önceden haber vermeksizin, istediği
zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir.


Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla ya da kaynak belirterek başkalarını bilgilendirmek amacı ile kullanabilirler. Yukarıda sayılan unsurların
Nilgün Yönter'in izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari
amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesine izin verilmemiştir.


www.postmodernminyaturler.com© web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan,Nilgün Yöntersorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenememesi; güncellemede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü
www.postmodernminyaturler.com©'a  hiç bir sorumluluk yüklenemez. 

Nilgün Yönter'in başka hiç bir kuruluş,firma ve sanatçı ile bir bağlantısı yoktur.
postmodernminyaturler.com©site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, buradaki Türkçe uyarı metni esas alınır.

We have 2 guests and no members online